zavřít

World War II: D-Day to Berlin screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od loňského listopadu víme, že tvůrci Z: Steel Soldiers z britských Bitmap Brothers chystají (info) akční real-time strategii World War II: D-Day To Berlin, ale dosud jsme z ní měli šanci vidět jen pár artworků.

zdroj: Archiv

Dnes se na svět vyklubala první pětice opravdových obrázků. Společně s tím Codemasters oznámili, že hra bude používat systém s názvem Frontline, který bude vedle ukazatelů života a výhledu zobrazovat u každé jednotky i její morálku. Pochopitelně čím vyšší morálka, tím bude daný voják efektivnější v boji a někdy se podle slov autorů i sám odváží k riskantním výkonům, jako například vhození granátu do nepřátelského bunku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra se bude odehrávat, jak už název mnohým napoví, za 2.světové války a konkrétně se bude týkat operace, která začala "dnem D" - tedy vyloděním spojeneckých vojsk v Normandii. World War II: D-Day To Berlin bude z velké části zaměřena na rozsáhlé konflikty, v nichž si vyzkoušíte roli velitele spojeneckých vojsk - více v dnešním článku na C&VG.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.