zavřít

World Tour Golf = ProStroke Golf: World Tour 2007

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už brzy si přijdou na své milovníci virtuálního golfu v nové hře společností Oxygen Interactive Games a Gusto Games - ProStroke Golf: World Tour 2007.

Že o ní slyšíte poprvé? Nenechte se zmást, ProStroke Golf: World Tour 2007 je pouze nový název pro World Tour Golf pro PC a konzole, který jsme vám představili letos v únoru. Od té doby byly spuštěny i oficiální stránky, kde můžete najít nejen veškeré informace týkající se hry jako takové, ale také vše, co může fanoušky tohoto elegantního sportu celkově zajímat, včetně životopisů golfových hráčů, detailní specifikace golfu a také novinky z golfového světa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pokud je vaším snem utkat se s některým ze světových profesionálů v golfu, pak ProStroke Golf: World Tour 2007 vám to může splnit. Mezi licencované hráče patří například Sergio Garcia, Justin Rose, Colin Montgomerie, Ben Curtis, Zhang Lian Wei, ad. Mimoto se dočkáte rovněž komentářů od komentátorů jako jsou: Sam Torrance, Ian Baker Finch a Allan Green. Těšit se můžete na výlet po světových golfových hřištích, včetně Brabazon, Belfry či Lake Nona. Na výběr budete mít z různých herních módů a chybět nebude ani multiplayer.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.