zavřít

Wildlife Park - klon Zoo Tycoon?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všelijakých tycoonů simulujících výstavbu a provoz čehokoliv vyšlo již opravdu požehnaně, a tak bylo divné, že nasimulovat provoz zoo napadlo někoho až tak pozdě.

zdroj: Archiv

Výsledkem byla nedávno vydaná hra Zoo Tycoon, která má ale své mouchy po strategické stránce a ani z hlediska výstavby není vše tak, jak by někomu připadalo logické. Z toho by si mohla vzít ponaučení hra Wildlife Park, která je svou koncepcí prakticky totožná se Zoo Tycoon. Rozdíl je pouze v tom, že budete budovat rozlehlejší safari, což se dá poznat i z nových obrázků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Wildlife Park bude obsahovat přes 50 různých zvířat věrně animovaných ve 3D, pěknou grafiku, realistické zvuky a pět různých klimatických zón s různou vegetací a životním prostředím. Hra by měla mít velmi poutavou atmosféru a zvířátka mají okamžítě reagovat na Vaše akce, nebo na akce návštěvníků a zaměstnanců Vaší safari.
zdroj: BlueMonday zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.