zavřít

Westernovka Call of Juarez

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská společnost Techland oznámila spuštění zatím tedy pouze "teaserové" podoby oficiálních stránek pro westernovou akci Call of Juarez, dříve známou jako Lawman.

Při té příležitosti přibyla do naší galerie sada nových screenshotů z této hry. Plná verze stránek prý bude následovat brzy, ale i z té stávající prý na fanoušky dýchne to správné klima. Jde o atmosféru naprosto nelítostného světa začátku 19. století na hranicích USA a Mexika, prosycenou vůní střelného prachu, krve a koňského trusu. Kdyby vám snad nestačily ukázky v naší galerii, na stránkách hry jsou k dispozici také videa.


V Call of Juarez hráči střídavě zastoupí hned dvě navzájem protikladné role - roli uprchlíka a roli jeho pronásledovatele. Tím uprchlíkem je mladík jménem Billy, který se jednoho dne rozhodl utéct z domova, když už se poněkolikáté dostal do křížku se svým nevlastním otcem. Po dvou letech bloumání světem se ale rozhodl vrátit. Jenže právě v den, kdy se objeví doma, se z farmy jeho rodičů ozývá střelba. Bratr nevlastního otce Billyho a bývalý pistolník, reverend Ray, se na podnět jednoho z obyvatel blízkého města na farmu vydá, aby zjistil, co se stalo a nachází zde zubožená těla, chlapce s krví potřísněným bičem v ruce a na zdi krví napsaný nápis "Call of Juarez".

Billy v šoku před reverendem prchne. Ten si dá to, co vidí, dohromady s nešťastnými hádkami mezi chlapcem a jeho nevlastním otcem z předchozí doby a usoudí, že za smrt rodičů může právě Billy. Rozhodne se vzít spravedlnost do svých rukou. Tak, jak tomu bylo v dobách, kdy byl ještě pistolníkem.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.