zavřít

Wars & Warriors: Joan of Arc

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Johanka z Arku patří mezi nejslavnější osoby ženského pohlaví v celé historii středověkého válečnictví a možná i v celé historii vůbec.

Byla to odvážná dívka, jež se rozhodla vedena hlasem Boha pomoci sjednotit Francii. Vývojáři ze studia Enlight se rozhodli její slávu obnovit ve svém nejnovějším titulu a zprostředkovat tak hráčům celý její život válečnice. Hra dokonce nese její jméno - Joan of Arc.


nové obrázkykompletní galerie

Tato akční RPG/RTS vás naučí všemu potřebnému. Budete seznámeni s nejrůznějšími bojovými technikami, ovládáním různých zbraní, včetně mečů, kterými Johanka bojovala nejčastěji. Ovšem středověké bitvy se neomezovaly pouze na souboje přímé, muž proti muži, jejich nedílnou součástí byly i různé těžké konstrukce metající kamení, děla, samostříly, beranidla a jiné zbraně vhodné k obléhání. Právě některé z nich dnes můžete vidět na nových ukázkách v naší galerii. Vydání Joan of Arc je naplánováno na letošní podzim.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.