zavřít

War Rock - MMOFPS s přístupem volným

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte rádi first-person střílečky? Nechtěli byste si zahrát třeba nějakou takovou hru v masivním multiplayerovém měřítku? Navíc zadarmo? Jestliže je na všechny tyto otázku vaše odpověd kladná, pak pro vás máme tip na projekt s názvem War Rock.

Jde o dílo jihokorejského studia Dream Execution pro společnost K2 Network, Inc. a my vám z něj dnes můžeme nabídnout i pár ukázek. War Rock má být prostě masivně multiplayerovou online moderní taktickou FPS pro hráče všech kategorií, tedy jak nováčky, tak i mazáky. Prvním může totiž poskytnout snadný přístup k proniknutí do tajů jejího ovládání a druhým pak zejména pestrý herní zážitek, neboť zde budou probíhat akce jak na úrovni malých skupin a těsných soubojů, tak konflikty středně velkého rázu v obydleném prostředí, stejně jako rozsáhlé operace s více komandy a prostředky.


Jak už bylo naznačeno výše, přístup do hry bude pro hráče volný. Zajišťuje to speciální model společnosti K2 Network, tzv. Free2Play. Ti, kteří se budou dožadovat něčeho navíc (lepších schopností, speciálních zbraní a jiných výhod), budou moci využít do hry zakomponovaný systém pro peníze, které získáte buď během hraní, anebo se zadotujete z vlastního. Vydání War Rock je naplánováno na letošní léto. V květnu by měl být zahájen betatest.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.