zavřít

War and Peace za vlády Napoleona

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všechen herní svět se nyní nachází v plném víru příprav na letošní E3, která odstartuje už příští týden a ani společnost Microids nestojí pozadu.

Kromě adventury Post Mortem a akční závodní hry Ben Hur (obě hry budou oficiálně oznámeny zanedlouho), se Microids chystají na výstavě uvést svou novou připravovanou historickou RTS s názvem War and Peace, která však taktéž doposud oficiálně oznámena nebyla. My Vám dnes z této hry můžeme nabídnout akorát tak několik obrázků, neboť podrobnosti se dostanou do světa až na E3.


další nové obrázky

War and Peace bude jednou z těch her, které Vás zanesou do věhlasného období Napoleonovy vlády (1796 - 1815). K dispozici zde bude šest říší (Francie, Anglie, Prusko, Rusko, Rakousko a Turecká říše), 179 různých měst ke stavění a řízení a mnoho dalších zajímavých věciček.
zdroj: GamersHell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.