zavřít

Vzhůru ke hvězdám se Space Empires V

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Strategy First dnes vypustila sadu nových obrázků z 4X vesmírné strategie Space Empires V, kterou pro vás připravuje tým Malfador Machinations.

Tato nová kapitola známé vesmírné ságy s sebou přinese kompletně zmodernizovaný interface a v reálném čase renderovaný 3D svět dávající prostor detailně propracovaným kosmickým bitvám zpestřeným realistickými efekty.


Fanouškové série se mohou těšit na celou řadu novinek v oblasti hratelnosti, stejně jako na různé nové typy a velikosti vesmírných prostředků (ať už jde o lodě, základny, stíhače, družice či zbraňové systémy), které si navíc budete moci přizpůsobit dle svého. A nejen to. Když budete chtít, budete si moci vytvořit i vlastní planety, hvězdy a dokonce i civilizace, pokud vám nebude stačit stovka slunečních soustav (každá s 15 planetami) a 14 ras základní nabídky, atd.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.