Výlet na Natrolis v RTS Dark Planet
zdroj: Archiv

Výlet na Natrolis v RTS Dark Planet

5. 2. 2002 14:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dark Planet: Battle for Natrolis Vás zanese na bujnou tropickou planetu Natrolis s bohatými zásobami rudého krystalu, jenž se stane objektem zájmu lidských vetřelců bloumajících vesmírem.

Následný boj mezi původními obyvateli planety a cizími tvory toužícími po rudém pokladu vyprovokoje k životu dávnozapomenutou nestvůrnou rasu přebývající v nitru Natrolis.

Předvojem Vaší velké cesty na kdysi mírumilovnou planetu je i deset nových obrázků, které dnes obohatily naši galerii. V Dark Planet se bude střídat také den a noc, takže se tak nejednou stanete svědky nádherného východu nebo západu slunce nad planetou Netrolis. Noční oblohu budou zpestřovat zase různé exploze a barevné efekty z pálících zbraní. Ostatně neváhejte a mrkněte na obrázky.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Sci-fi RTS Dark Planet bude mít oproti jiným podobným hrám jednu zvláštnost, každá ze tří ras (lidská dobyvatelská rasa, sorinové - ještěří obyvatelé Natrolis a Dreilové - zkázonosní obyvatelé nitra planety podobní hmyzu) bude mít zájem na různých základních surovinách. Lidé budou pro své stavby toužit po krystalech, skále a palivu. Sorinové budou žít ze skály, dřeva a duchů (duší). Ano čtete dobře, duchové (duše) budou základní surovinou pro Soriny. Výhodou tohoto prvku je, že ho bude dostatek v průběhu celé hry, neboť závisí na smrti ostatních bytostí, z nichž po jejich skonu dušička odlétá a je zachycena Soriny. K rychlejšímu sbírání unikajících duší mohou přispět také modlitby chrámových mnichů. Hlavní surovinou Dreilů budou dřevo, krystaly a opět jedna poměrně imaginární záležitost - energie. Energii budou tito hmyzáci získávat ze zabíjení všeho živého. Své oběti si uskladní v kokonu, ze kterého speciální "savá jednotka" pak tělo dopraví do úlu a přemění na energii.

Dark Planet prý sice má ještě několik nedostatků, ale jestli vše tvůrcům (Edgies) půjde tak jako doposud, mohl by být termín vydání plánovaný na březen 2002 dodržen.
zdroj: PC.IGN zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články