zavřít

Výlet fantasy světem Dragon Empires

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co se týče prostředí, jehož součástí se stanou stovky dychtivých hráčů masivně multiplayerových her ještě někdy v průběhu tohoto roku, má Dragon Empires od skupiny tvůrců spadajících pod hlavičku Codemasters co nabídnout.

Krajinky, jichž již máme v naší galerii poměrně dost, vypadají přinejmenším zajímavě. A když si přitom domyslíme, že tato krásná místa čas od času zahalí zlověstný stín obrovského ještěra šlehajícího z tlamy plameny, je idylka fantasy MMORPG dokreslena úplně.


nové obrázkykompletní galerie

Ve světě Dragon Empires je rozprostřeno okolo padesáti měst. Základem bude, aby se hráči slučovali do jakýchsi klanů a společně v těchto skupinách pak udělali vše pro slávu právě toho svého města. Bude zde proto docházet i k bojům. Vedle toho však bude důležité rovněž obchodování, výroba předmětů, apod. Zrovna tak se ale můžete hry zúčastnit jen tak, že budete tento svět křižovat sem a tam na vlastní pěst. Narozdíl od jiných fantasy her si v této bude hráč moci vybrat z mnoha různých typů postav náležejících však pouze k lidské rase. Na draky, kteří propůjčili hře své jméno, v tomto světě ale také narazíte. Beta-testování Dragon Empires by mělo podle dosavadních plánů začít letos v květnu.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.