zavřít

Vyjde už Pool of Radiance?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mezi dlouho odkládané hry můžeme bezpochyby zařadit i RPG Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, které by mělo navazovat na úspěšné dungeony z počátku devadesátých let.

zdroj: Archiv

Jak se však nyní zdá, vývoj hry spěje konečně ke konci, a tak určitě nepohrdnete novými obrázky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Hra používá třetí verzi pravidel AD&D, obsahující mnoho nových dovedností, povolání a kouzel a stejně jako v papírové verzi i v počítačové bude souboj na tahy, což jistě potěší ty, kteří si rádi vše předem rozmyslí. Tahové souboje ale neznamenají, že budete ochuzeni o kvalitní grafické zpracování, hra bude používat 3D engine schopný nejrůznějších roztomilých efektů. Zajímavě bude řešeno i prostředí, se všemi předměty je možné hýbat, například tak budete moci zatarasit dveře do místnosti skříní apod. Hra by měla kromě hlavní linie obsahovat ještě kolem padesáti "side-questů", takže se vyřádíte dosystosti - odhadem budete k dokončení Pool of Radiance potřebovat okolo šedesát až sedmdesát hodin. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.