zavřít

Vyjde někdy Imperium Galactica III?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Osm moc pěkných screenshotů dnes přibylo do naší galerie k vesmírné strategii Imperium Galactica III: Genesis, jež je tak trochu zahalena rouškou nejistoty.

Jak jsme vás již dříve informovali, před pár měsíci opustil původní vývojový tým IG3 společnost Philos Labs a založil si vlastní studio, Mithis Games. Od té doby se k osudu projektu Imperium Galactica III: Genesis již nikdo nevyjadřoval a kromě občasných dodávek nových obrázků, byl "mrtvý" i oficiální web této hry. Nicméně v diskusních fórech to stále žije a našla se tam i tolik očekávaná a vyhledávaná informace, že Imperium Galactica III přeci jen bude dokončena a díky CDV i vydána, a to dokonce snad ještě i letos.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud tedy vše dobře dopadne, stanete se pilotem vesmírné lodi a vrhnete se do boje s vetřelci okupujícími Zemi. V IG3 Budete mít příležitost budovat kolonie, vytvořit si své impérium, přejímat technologie vetřelců, zabývat se vývojem zbraní atd. Rozhodnout se budete moci mezi třemi typy kolonií (vědecká laboratoř, průmyslová základna a doky), které si umístíte podle svého uvážení. Každá kolonie je závislá na množství lidiček. Přestože se na první pohled zdají mnohé postavičky zbytečné, nenechte se klamat. Mnoho z těchto NPC má speciální schopnosti a dovednosti, které Vám mohou být během hry ještě hodně užitečné. Důležitým prvkem bude i shromažďování zdrojů (energie, minerály). Za možný zdroj lze považovat právě i výše uvedené NPC, ti mohou totiž dost podstatně ovlivnit rychlost výzkumu a produkci.
zdroj: GGMania

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.