zavřít

Vyhlídkové lety s Echelon: Wind Warriors

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chystaný přídavek futuristického simulátoru Echelon: Wind Warriors by měl být dokončen a vydán již příští měsíc, a aby nás vývojáři z ruského studia Buka Entertainment ještě více nalákali, máme tu šestici nových obrázků.

Hra by měla nabídnout zhruba padesátku misí všech možných typů, odehrávajících se v rozmanitém prostředí různých planet. Hráči dostanou na výběr 40 různých létajících strojů a zhruba 20 druhů všemožných pozemních jednotek. Samozřejmě přibude pár letounů a také nějaké ty zbraně, více se dozvíte z této obsáhlé novinky z ledna.


nové obrázkykompletní galerie

Určitých změn a úprav se dočká také herní menu a zlepšit by se měla i AI počítačem řízených pilotů. Samotný multiplayer údajně prodělá kompletní předělání, ačkoliv přidání žádných nových modů nás nečeká. Pokud si Echelon: Wind Warriors chcete otestovat ještě předtím, než jej Oxygen Interactive vydá, stáhněte si toto únorové demo (64MB). V něm si vyzkoušíte singleplayerovou kampaň "Fleet Victor Under Attack" stejně jako otestujete šest misí právě pro multiplayer.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.