zavřít

Vozidla a helikoptéry z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to zhruba pět měsíců, co brněnští Pterodoni spolu s Illusion Softworks oznámili vývoj first-person taktické akce z prostředí vietnamské války Vietcong.

Vaše postava bude moci velet skupině až šesti elitních vojáků z A-Teamu (Le Duy Nhut, Steve R. Hawkins, P.J.Defort, J. Crocker, C.J. Hornster, T. Bronson), který je součástí speciálních jednotek americké armády. Více si o tomto titulu můžete přečíst v říjnovém rozhovoru s šéfem firmy Jarkem Kolářem.


nové obrázkykompletní galerie

Dnes se podíváme trochu blíže přímo na vozidla a helikoptéry začleněné do hry. Z té prvně jmenované skupiny tam nalezneme hojně využívaný džíp M151 Mutt (Multi-Utility Tactical Truck) a jedno z prvních off-road vozítek ruské výroby GAZ 69 (Gorki'y Automobil Zavod :) Co se týče helikoptér, nebude chybět UHD1 "Huey", patrně nejpoužívanější vrtulník vietnamské války, a dále dvoumotorový CH47 Chinook, který byl však užíván spíše pro transportní účely a k jeho velkým přednostem patřila také provozuschopnost téměř za každého počasí.

Na obloze se objeví i nadzvukový letoun F-5 Freedom Fighter (Tiger), který poprvé vzlétl koncem července 1959. Jeho výroba se považovala za poměrně ekonomicky výhodnou a ani jeho údržba nebyla z nejnáročnějších, přesto však šlo o stroj výjimečných kvalit. Lehkou zmínku věnujeme i zbrojnímu arzenálu, který má ve hře čítat asi 25 kousků. Jedním z nich se stane i protiletadlový kulomet ZPU-2, který je vlastně dvojčetem známého sovětského ZPU-1. Tolik k dnešnímu bližšímu pohledu na stroje ve Vietcongu, více o nich zjistíte v příslušné sekci na homepage. Jak vše ve skutečnosti dopadne budeme moci posoudit někdy v průběhu příštího roku.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.