zavřít

Vizuální skvost v Burnout Paradise PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Názorná ukázka toho, jak bude vypadat grafika s použitím ambient occlusion efektu.

Jak se ví od druhého květnového týdne, vývojáře z Criterionu v současnosti mimo jiné plně zaměstnává PC konverze závodů Burnout Paradise, jejichž současnou podobu blíže přibližuje dvojice obrázků opět v gigantickém rozlišení.

Ten první předvádí, jaký dopad bude mít na vizuální podobu hry zapnutí efektu ambient occlusion. Obrazu přidá na hloubce použitím měkkých stínů, takže uzavřené prostory uvidíte v jemnějším a trochu tmavším světle, opticky však jde o zcela věrohodnou rekonstrukci vnímání lidského oka.


PCčkový Burnout sice nebude první hrou, která s tímto přijde, kvůli jeho modelu poškození a vysoké interakci s prostředím však autoři museli zapracovat na dynamické podobě efektu, který je sám o sobě dost hardwarově náročný. Druhý obrázek pak v plné kráse ukazuje motorky, kterých se vůbec prvně dočkají majitelé konzolových verzí v placeném přídavku Davis.

Datum vydání Burnout Paradise pro PC je stále neznámé - více v předešlých článcích.
zdroj: Criterion

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.