Vivisector, Xenus (Boiling Point), Railroad Pioneer
zdroj: Archiv

Vivisector, Xenus (Boiling Point), Railroad Pioneer

20. 11. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Naše obrázkové galerie dnes zažily velký příliv screenshotů.

Jednou z her, ke které vám můžeme nabídnout novou sadu ukázek, je i akční FPS Vivisector: Beast Inside, od vývojářů z Action Form. Ti se při vymýšlení příběhu nechali inspirovat sci-fi románem H.G. Wellse - Island of Dr. Moreau. Šílený vědec má sice ve hře jiné jméno - Morhead, ovšem provádí neméně zrůdné experimenty, s jejichž plody se budete mít možnost setkat. Hra sestává ze 16 rozsáhlých levelů, během kterých zavítáte do nejrůznějších částí tajuplného ostrova. Vydání titulu očekáváme na jaře.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Vivisector: Beast Inside galerieXenus galerieRailroad Pioneer galerie

Nové screesnhoty na vás čekají také v galerii ke hře Xenus, vyvíjené studiem Deep Shadows. I ta vás zavede do velmi nebezpečné oblasti, do Kolumbie. Tento titul kombinuje prvky first-person střílečky a RPG. Celá akce se bude odehrávat pouze na mapě o rozměrech 25x25 km, hra tedy není rozdělena do levelů. Hráč se v roli postavy jménem Kevin Mayers setká se šesti frakcemi. Jak s kterou bude vycházet, už bude záležet na něm. Těšit se můžete i na multiplayer.

Do třetice je zde ještě něco pro příznivce strategií, kterým se prostřednictvím nových ukázek hodlá připomenout vláčková RTS Railroad Pioneer. Tato hra má být neobyčejnou kombinací objevování, obchodu a simulace přepravy. Titul prý bude vybaven historickou kampaní o deseti rozličných misích, několika herními módy a také multiplayerem až pro čtyři hráče. Jeho vydání je naplánováno na březen 2004.
zdroj: homepage, PR

korgull

Nejnovější články