zavřít

Vietcong - další pohlednice z Vietnamu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německá pobočka vydavatele TAKE 2 Interactive otevřela mini-stránku pro taktickou first-person akci Vietcong, kterou pro ně už od května 2000 připravuje brněnský tým Pterodon (tvůrci Flying Heroes nebo starší adventury 7 dní a 7 nocí).

Do naší galerie jsme tak mohli přidat půltucet čerstvých obrázků ve vysokém rozlišení, které představují další herní lokace ve Vietnamu.


nové obrázkykompletní galerie

Dříve se neoficiálně spekulovalo o tom, že by tato hra měla nést atraktivní název Rambo, ale licence na akční trhák se Sylvesterem Stallonem z osmdesátých let by zřejmě vyšla příliš draho, takže zůstalo u celkem trefného a trochu posměšného titulu Vietcong. Všechny dostupné detaily o samotné hře se dočtete v naší červnové novince napsané na základě tiskové zprávy, doplňující informace vám přineseme zanedlouho v interview s Jarkem Kolářem z Pterodonu.
zdroj: GameSpyDaily

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.