Vesmírná střílečka The Divine v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Vesmírná střílečka The Divine v obrazech

6. 2. 2007 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nezávislé kalifornské vývojářské studio Packom Interactive se dnes rozhodlo opět připomenout a více přiblížit hráčům svůj projekt, o kterém jsme vás informovali v červenci loňského roku, a který nese název The Divine.

Jedná se o third-person vesmírnou střílečku, jež si vzala za cíl hráče přivést do nové úrovně tzv. old-school vesmírných akcí. V naší galerii k ní najdete sadu nových obrázků a na oficiálních stránkách je k dispozici také čerstvý teaser trailer.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

The Divine slibuje slovy svých tvůrců úžasnou grafiku, podmanivý příběh, ale především solidní hratelnost. Vyprávět má o válce o Koloniální Federaci, kterou mezi sebou vedou armádu Konfederace a Flotily. Někde uprostřed této vřavy se ocitnete vy, v pozici poručíka, jehož jediným cílem je přežít, dočkat se dne, kdy budou všechny boje minulostí. Jenže osud má trochu jinačí představu o vaší budoucnosti a tak se střetnete tváří v tvář s největšími záhadami, které mohou lidstvo dovést k míru, stejně jako k destrukci. K vydání hry by mělo dojít koncem roku.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články