zavřít

Válečným ostřelovačem ve Stalingradu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzská vývojová společnost 4X Studios, o které jsme v poslední době slýchali v souvislosti s válečnou hrou Iron Storm, oznámila svůj nový projekt, kterým by se měla stát FPS s názvem Stalingrad.

Podobně jako Iron Storm, bude i Stalingrad inspirován událostmi 2. světové války. V žádném případě však nepůjde o dílo výpravné, takže ve hře nehledejte žádná moudra, která byste následně použili při hodinách dějepisu ;)Střílečka Stalingrad bude příběhem mladého ruského ostřelovače oplývajícího přímo prvotřídními schopnostmi. Jeho mimořádný um se bude moci plně projevit při určité prácičce vyžadující preciznost. Hráč v roli ruského vraždícího stroje povede zbytky válečné stalinovské pýchy a pokusí se německé jednotky pořádně vyděsit (střelbou do jejich tváří). Mise budou rozděleny a budete je muset absolvovat sami nebo za asistence botů či jiných přátel (v kooperativním módu).

Další podrobnosti ani datum vydání zatím nejsou známy. K dispozici jsou pouze první tři obrázky, které si dnes můžete prohlédnout v naší galerii.
zdroj: PC.IGN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.