zavřít

V Call of Cthulhu jsou doma

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Psal se rok 1919, když se Jack Walters rozhodl odejít od policie a založil úspěšnou soukromou vyšetřovací kancelář.

Po událostech, které se odehrály v opuštěném Massachusettském domě, už se zotavil po stránce fyzické, nicméně neustále je pronásledován děsivými nočními můrami a silnými vizemi, jež jako by ho táhly do Innsmouthu. Jistě víte, o kom je řeč. Hádáte-li, že o hlavním hrdinovi připravované multi-platformové hororové akční adventury inspirované dílem spisovatele Lovercrafta, která nese název Call of Cthulhu a je vyvíjena společností Headfirst Production, máte pravdu. V naší galerii ale dnes můžete kromě detektiva Walterse a dvou pohledů na tajuplné prostředí vidět i další postavy, jež se vám v této hře představí.


nové obrázkykompletní galerie

Jedním z mužů na obrázcích je i Brian Burnham, jehož zmizení vlastně Jacka do Innsmouthu přivedlo. Přišel tam, aby Briana našel a zachránil odkudkoliv, kde byl držen. Další ze zobrazených mužů se jmenuje Zadok Allan. Je to starý, 96letý muž, který prožil většinu svého života v Innsmouthu a určitě ví, co se v tomto městě skutečně stalo. Bohužel jeho náklonnost k láhvi alkoholu příliš zatemnila jeho mozek, ale i tak by z něj Jack měl dostat dost cenných informací o mocné rodině Marshů. Posledním je pan Thomas Waite. Nezkažený to člověk, který ve městě vlastní železářství. Byl však donucen se oženit se zrůdnou ženou, s níž pak měl dceru, která rovněž jeví známky nákazy. Thomas drží svou šílenou ženu pod zámkem v podkroví svého domu, aby neublížila jejich dceři.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.