zavřít

Útok na Pearl Harbor v MoH: Rising Sun

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts chystají do úspěšné válečné série Medal of Honor další přírůstek, ponese název Medal od Honor: Rising Sun a jak jsme již informovali při jeho ohlášení, bude určen pouze pro majitele konzolí Playstation 2, Xbox a GameCube. V novém příběhu se fanoušci MoH poprvé podívají také do oblasti válečného Tichomoří.

Celý děj má být situován mezi roky 1941-1944 a v hlavní roli se představí mladý desátník Joseph Griffin. Hned v úvodu budete muset přežít nechvalně proslavený útok na Pearl Harbor a ani zbytek příběhu by neměl ze své dramatičnosti slevit.


nové obrázkykompletní galerie

Spolu s Joem povedete útok na Guadalcanal, podíváte se do Singapuru, na dřívější území Barmy (most přes řeku Kwai) i k Filipínským ostrovům, kde Japonci v jednom z válečných táborů vězní vašeho bratra Donnyho. Jeho osud bude sledovat druhá konzolová MoH hra, jejíž jméno ani podrobnosti zatím nebyly zveřejněny. Kromě soukromé zainteresovanosti dostanete ve hře i moc pořádně Japoncům zatopit, k čemuž poslouží celá řada autentických zbraní. Boje v zemi vycházejícího slunce si budete moci poprvé vyzkoušet i s přáteli v kooperativním multiplayeru, týmová hra on-line zde patrně nebude a to ani v případě Xboxu a jeho služby Xbox Live. Pro všechny platformy se však připravuje multiplayer formou split-screenu pro čtyři hráče.

Za své zásluhy ve hře budete získávat samozřejmě různé medaile a odznaky přesně podle Congressional Medal of Honor Society, se kterou EA už delší dobu spolupracují. Medal od Honor: Rising Sun vyjde na podzim 2003, ale ani majitelé PC nemusí být zklamáni. Pro osobní počítače chystá EA jak datadisk MoH: Breakthrough, tak i plnohodnotné pokračování MoH: Pacific Assault.
zdroj: PR, Gamers, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.