zavřít

Urban Freestyle Soccer screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před několika málo dny jsme vás informovali o nové chystané hře jménem Urban Freestyle Soccer, kterou si budou moci zahrát nadšenci jak na PC, tak na Xboxu, GameCube i PS2.

Hra vzniká v dílnách vývojářů Silicone Dreams a vyjít by měla na konci tohoto roku. Jak vidíte, konečně pro vás máme několik prvních obrázků, na kterých si můžete všimnout, jak taková pouliční kopaná vlastně vypadá.


nové obrázkykompletní galerie

Hráči se budou moci ujmout jednoho ze 16 gang-týmů. K dispozici bude pět herních módů a ve vašich silách bude provést všechny možné triky (např. nůžkový kop), které ve skutečnosti dají přeci jen někdy až moc práce.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.