zavřít

Unreal Tournament 2 z PC Gameru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv únorový PC Gamer ještě nepřišel předplatitelům, kteří ho obvykle dostávají o pár dnů dříve než standardní distribuční kanály, na internetu už dnes někdo nascanoval rozsáhlý článek o Unreal Tournament 2, který je stěžejním materiálem tohoto čísla časopisu.

zdroj: Archiv

Jeho součástí jsou i další nové screenshoty, na něž se můžete podívat níže:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Doufám, že nyní už nebude vydavateli Infogrames nic bránit, aby poskytl všechny dostupné informace o UT 2 i internetovým médiím.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Všechny dosud neoficiálně publikované detaily o Unreal Tournamentu 2 shrnuje naše preview nebo tato novinka z minulého týdne. Mimochodem, stránky německého televizního pořadu Giga Games nabízí několik videoukázek z her od Digital Extremes (Unreal II a Unreal Tournament 2), ale kvalita nahrávek je opravdu mizerná. zdroj: Archiv
zdroj: VE

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.