zavřít

Unreal Tournament 2 potvrzen & obrázky!

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv to nikdo nepředpokládal, začátek roku 2002 je poměrně úrodný na zajímavé novinky.

zdroj: Archiv

Po včerejším single-player demu Medal of Honor: Allied Assault, které si od nás jen za včerejšek a dnešek stáhlo přes 20 tisíc lidí a které bude k dispozici JEN do zítřejšího poledne, neboť nás vydavatel Electronic Arts požádal o jeho odstranění do 8.ledna kvůli exkluzivitě amerického časopisu Computer Gaming World, tu máme další lahůdku. Tou je potvrzení existence pokračování oblíbené multiplayerové akce Unreal Tournament 2 od triumvirátu Digital Extremis, Epicu a Infogrames, k čemuž došlo v rozsáhlém článku, který přinesl francouzský herní magazín Joystick ve svém prosincovém čísle. Jeho součástí jsou i vůbec první screenshoty, což bude pravděpodobně to jediné, co si z celého nascanovaného artiklu ve francouzštině kvůli neznalosti této řeči odnesete :)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Po podrobném prozkoumání obrázků se nelze ubránit podobnosti s další hrou od Digital Extremis - Unreal Championship, která ale vyjde pouze pro Xbox. Tímto se tedy naplnily dřívější spekulace o vývoji Unreal Tournament 2, které dosud zástupci vydavatele z Infogrames rezolutně dementovali. Jak to tak vypadá, nejlepší bude asi počkat do půlky ledna, na kdy je naplánováno vydání tiskové zprávy s oznámením této hry, se kterou se počítá na třetí kvartál roku 2002.
zdroj: PlanetUnreal zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.