zavřít

Unikátní on-line RPG Dominion

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dominion, tak se jmenuje nová on-line RPG připravovaná v dílnách společnosti Pharaoh Production.

Těšit se na ni mohou majitelé PC i Xboxů. Zajímavé je na ní mnoho věcí. Mj. i to, že si ji může zahrát najednou až 64 hráčů. Také její svět je narozdíl např. od Diabla 2, tzv. dynamický a trvalý. Diablo 2 totiž využívá dynamické netrvalé světy, což v praxi vypadá tak, že pokud se hráč v onom světě nenachází, svět prostě neexistuje. U Dominion je to přesně naopak. Dominion vám dovolí vytvořit svět, jehož dobrodružství budete zdolávat spolu s dalšími až 64 kolegy a pak se do tohoto dříve vytvořeného světa vrátit a ve své hře pokračovat. Výhoda toho je, že se hráči mohou na pár hodin zúčastnit zábavy v rámci multiplayeru, pak se úplně odhlásit a navázat na svou hru až třeba další den.


nové obrázkykompletní galerie

Zároveň jde i o první on-line RPG tohoto měřítka vyvíjenou pro dvě platformy tak, aby se jejich hráči mohli spolu přes internet bavit bez ohledu na to, jaký stroj zrovna vlastní. Dominion se může ale pochlubit i řadou dalších vlastností, jako jsou třeba střídání dne a noci, změny počasí i ročních období, různorodou krajinou - bažiny, lesy, pouště, podzemní jeskyně, labyrinty, ad. Vývoj postav nebude založen na rozdělování bodů (jak je tomu u jiných RPG), ale bude záviset striktně na samotném postupu hráče. Unikátní je v Dominion i systém tvorby příběhu. Aby se dal pro každý generovaný svět vytvořit příběh, užívá hra jakousi "úschovnu příběhů", která hráčům umožní zakusit další nová dobrodružství pokaždé, když budou hrát v různých světech.

Co se týče předmětů, hráči budou mít možnost s nimi obchodovat, ale nebudou je moci vyrábět. Pouze obzvlášť nadaní jedinci budou schopni upravit některé již hotové předměty pomocí určitých ingrediencí a udělat je tak silnější a účinnější. Vedle zbraní budete mít k dispozici také kouzla. Když se nějakému kouzlu naučíte, můžete ho dále ještě rozvíjet. Abyste neměli pocit, že jste na vše sami, můžete si pořídit až 4 kumpány najednou, a to tak, že buď se k vám připojí sami ze svobodné vůle, nebo je donutíte vy, anebo si je prostě vyvoláte. Více se o této hře dozvíte zde.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.