zavřít

Unikátní MMOG Puzzle Pirates

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Údajně první online hrou s pirátskou tématikou je hra s názvem Puzzle Pirates.

Jde o unikátní masivně multiplayerové dílko vývojářského týmu Three Rings Design, které má podle včerejší tiskové zprávy vydat společnost Ubisoft, a to letos v dubnu. Těšit se na něj mohou majitelé PC, Maců i Linuxu. Puzzle Pirates má být hrou plnou různých rébusů, hádanek a (jak je možné vidět i na přiložených ukázkách) také tetrisů. Tvůrci ji označují za velmi společenskou, protože v ní hráči budou vytvářet skupiny a politická spojenectví, obchodovat či kolonizovat ostrovy - prostě budou budovat pravou pirátskou říši.


Ona nejrůznější puzzle mají být velmi důležitou součástí hry. Podle toho, jak je budete zvládat, se budou určovat vaše další možnosti. I proto bude Puzzle Pirates obsahovat single-playerovou offline hru, která vás uvede do herního světa a nechá v klidu zvládání celé řady různých hlavolamů předem natrénovat. Hra bude k dostání za bezmála 20 dolarů, přičemž bude v této ceně zahrnuto i první měsíční předplatné pro online hraní. Za každý další měsíc pak zaplatíte 9,95 dolarů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.