zavřít

Ukázky z Q3A modu Urban Terror v2.4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pátek se nekompromisně blíží a s ním přijde i nová betaverze 2.4 oblíbeného modu Urban Terroru.

zdroj: Archiv

Web tohoto přídavku pro Quake 3 Arenu byl obohacen o několik perfektních screenshotů, které zachycují některé novinky právě v betě 2.4 - například nové kouřové granáty (které by neměly tak lagovat hru), efekty při zaměřování laserem, nové týmové skiny, změny zranění při zásahu nožem či jiné novinky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jakmile Urban Terror beta v2.4 v pátek v 10 večer našeho času vyjde, umístíme ji okamžitě na náš lokální mirror. Do té doby si můžete přečíst článek o starší verzi 2.2, kterou napsal před půl rokem Mickey Mouse:
    Realismus je ve hře zastoupen také ukazatelem stupně únavy (tzv. staminou), podobně jako třeba v Infiltration. Pokud delší dobu skáčete nebo sprintujete (což je v Urban Terroru ještě rychlejší běh), unavujete se a pokud vaše únava dosáhne vyšší úrovně, začnete funět a budete si muset na chvíli odpočinout. Množství staminy je také dáno úrovní zdraví. Když už mluvíme o zdraví, doplníme poznatek, že ve hře je zakomponováno uzdravování pomocí již zmiňovaného medkitu... [více]
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.