zavřít

Ukázky z MMORPG Sigonyth: Desert Eternity

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sigonyth: Desert Eternity se jmenuje nově vznikající masivně multiplayerová online sci-fi RPG tvůrců ze studia New Desert.

Prvně jste se o této hře mohli na našich stránkách dočíst loni v listopadu (zde). Dnes vám ji můžeme připomenout znovu, a to proto, že byly vypuštěny nové ukázky.


V Sigonyth ztvárníte role potomků trosečníků jedné vesmírné lodi. Vybrat si budete moci ze tří různých ras - lidí, kyborgů a Vovianů (mutanti). Herní svět bude (jak značí název hry) velmi vyprahlý. Půjde o pouštní planetu, na které před 200 lety přistála lidská kolonizační loď. Tisíce kolonistů byly nuceny se zde usídlit a pokusit se toto nepřátelské a nebezpečné prostředí zkrotit. Navštívit budete moci spoustu různých lokací, od velkých měst, přes malé pouštní enklávy, chladné vovianské tunely, kaňony a jeskyně obývané divokou zvěří, až po rozsáhlé pouště.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.