Ukázky z FPS Kreed a RTS Ground Control 2
zdroj: tisková zpráva

Ukázky z FPS Kreed a RTS Ground Control 2

7. 8. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ruská odpověď Johnu Carmackovi na Doom III se jmenuje Kreed a podle našich informací by již měla být víceméně dokončena.

Kreed zdroj: tisková zpráva V této sci-fi FPS, využívající naplno možností karty GeForce3 (hra strávila ve vývoji 3 roky), se v roli nájemného žoldáka Daniela Groka pokusíte vyčistit zónu Kreed od "neřádu z vesmíru" a možná přitom narazíte i na něco mnohem zajímavějšího. Jak bude hra vypadat, ukazují nové obrázky, v České rpeublice se titul objeví pod hlavičkou firmy US Action (=Top Distributor), a to už za pár týdnů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Druhý pohled věnujeme 3D taktické sci-fi real-time strategii Ground Control 2, která má sice částečně navázat na první díl z roku 1998, nicméně svým příběhem bude úplně odlišná. Zahrát si budete moci pouze za jednu stranu, Severní hvězdnou alianci, která se dostane do sporu s Terrany, a tím je zaděláno na pořádný válečný konflikt. Součástí hry bude i podpora multiplayeru, demonstraci vizuální stránky přiblíží nové screenshoty a těšit se na ní můžete někdy v zimě.

zdroj: IGN, Massive

kate

Nejnovější články