zavřít

Ukázky z Dreamfall - The Longest Journey

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Funcom dnes vypustila do světa coby vánoční nadílku trojici nových obrázků z jejich nadcházejícího projektu s názvem Dreamfall - The Longest Journey.

Jak asi tušíte (a mohli jste se o tom dočíst na našich stránkách už dříve) tato nová third-person akční adventura by měla navázat na slavnou hru The Longest Journey. Její vydání je naplánováno na podzim 2005.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh Dreamfall - The Longest Journey má od původního příběhu desetiletý odstup. Dočkáte se dobrodružství plného zvratů, emocí a tajemství. V rámci svého putování navštívíte hned několik různých světů a exotických lokací. Hlavní hrdiny zde budete mít dokonce tři, nejčastěji však budete hrát za dívku jménem Zoe. Potkáte spoustu zajímavých postav, včetně některých z předchozí hry. Celkově prý se můžete těšit na akčnější zážitek, což znamená, že kromě častého řešení různých hádanek se budete muset osobně vypořádat s nejrůznějšími nebezpečnými nepřáteli.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.