zavřít

Ukázky tratí z Xpand Rally

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kacper Michalski z polského Techlandu nám poslal další podrobnosti o jejich chystané závodní hře Xpand Rally a přibalil i několik nových ukázek, které jsme přidali do naší galerie.

Xpand Rally, jak již pravděpodobně víte, poběží na upraveném engine ze střílečky Chrome, což už je samo o sobě poměrně neobvyklé. Hra nabídne 6 typů prostředí, ve kterých bude celkově na výběr přes 60 tratí.


nové obrázkykompletní galerie

Zajezdíte si po úzkých štěrkových cestičkách v evropských lesích, po sněhem pokrytých asfaltkách, na namrzlých silnicích i v prostředí vyprahlé africké pouště. Celkově se v Xpand Rally projedete pro osmi druzích povrchu, ale podle Techlandu si svou trasu budete moci určit prakticky jakýmkoliv směrem, protože se bude možno pohybovat po celé šíři mapy. Vydání hry se plánuje začátkem léta, všechny další informace najdete zde.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.