zavřít

Tvůrci Ballistics připravují Bandits

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na vývojový tým Grin si možná vzpomenete v souvislosti s futuristickou závodní hrou Ballistics, která své fanoušky obšťastňuje již téměř celý rok, a která zároveň jako jedna z prvních her využívala DirectX 8.

Nejposlednější verzi engine, na němž byla Ballistics postavena nyní tito švédští vývojáři používají pro tvorbu jejich nového dílka - Bandits: Phoenix Rising. A právě z tohoto titulu jsme vám dnes přinesli pár nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Bandits bude akční automobilovou hrou, která své hráče zanese do prostředí podobného pustinám v apokalyptickém filmu Mad Max. V současné době mají tvůrci hotov single-player, vč. všech misí i celým příběhem a nyní probíhá jeho interní testování a vylaďování. Velký kus práce je ještě ale čeká s plánovaným multiplayerem, který má být velmi významnou částí celého projektu. To, že na Bandits pracují i členové týmu v minulosti fungujících na Ballistics, se poměrně odrazilo i na její grafice. Jak již bylo řečeno, Bandits je poháněna nejnovější verzí 3D enginu použitého také pro Ballistics, nicméně ten byl od svého předchozího využití velmi pozměněn.

V Bandits se seznámíte se dvěma hlavními hrdiny - Fennencem a Rewdalfem, kteří budou během svých dobrodružství daných příběhem řídit několik různých bojových prostředků. Grin našli pro svou novou hru určenou pro PC také vydavatele - PAN Interactive. Ten získal uzavřením smlouvy práva na rozšíření hry po celém světě. A kdy k této velké události dojde? Překvapivě, bychom se Bandits: Phoenix Rising měli dočkat již v říjnu tohoto roku.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.