zavřít

Trojice nových screenshotů z Kreeda

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruský vývojářský tým Burut Creative Team, resp.

vydavatelská společnost Russobit-M, se s námi podělila o tři nové screenshoty z jejich na březen příštího roku naplánované akce Kreed. Spolu s emailem obsahujícím 3 přírůstky do naší galerie k nám dorazila také informace, že v lednu 2003 se chystá vypuštění hratelného dema hry.


nové obrázkykompletní galerie

Kreed bude dynamickou first-person střílečkou odehrávající se v prostředí "pohřebiště" vesmírných lodí kdesi v útrobách kosmického nekonečna. To už samo o sobě zní poměrně zajímavě. Hlavním hrdinou se stane válečník polonáboženské organizace. Jelikož jde o akci velice připomínající kultovního Dooma, určitě je vám jasné, že onoho mládence na jeho cestě čeká ještě mnoho potíží a nebezpečí, když se bude setkávat s nejrůznějšími mimozemskými tvory i dosud neznámými téměř lidskými rasami a civilizacemi. Samozřejmě ani tvůrci neměli to srdce vypustit svého hrdinu do boje jen tak, bez ničeho, a tak ho vybavili originálními zbraněmi i různým dalším příslušenstvím. Podrobnosti o této hře se můžete dozvědět v našem již starším (únorovém) interview.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.