Trio nových ukázek z FPS East Front
zdroj: Archiv

Trio nových ukázek z FPS East Front

18. 4. 2005 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak by to mohlo vypadat, kdyby se německým vědcům podařilo během 2.

světové války dosáhnout ještě zajímavějších výsledků ve výzkumu mozku, fyziologie a paranormálních jevů, než se jim ve skutečnosti povedlo? Možná tak, jak vám to přednese zajímavě vyhlížející střílečka East Front vyvíjená v dílnách ruských vývojářů ze studia Burut. I když vás tento titul vezme ne výlet alternativní minulostí, jeho svět prý bude velmi realistický. Nahlédnout do něj můžete prostřednictvím naší galeri, kde jsou k vidění tři nové obrázky.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

Hlavním hrdinou hry je muž jménem Karl Stoltz. Tvůrci mu dali do vínku celou řadu zvláštních schopností, včetně schopnosti zastavit čas. Samozřejmě nepůjde o záležitost neomezenou. Karl bude moci zastavit čas pouze ve svém nejbližším okolí a navíc na omezenou dobu, která je daná jeho momentálním emocionálním rozpoložením. Hra totiž disponuje jakýmsi emocionálním enginem, což je arkádový systém plnící hned několik funkcí. Prostě, pokud se hráč střetne s jistými situacemi (ať už úmyslně či neúmyslně), získá určitý emocionální bonus. Některé z emocí pak mohou ovlivňovat onen Časový štít, jiné jsou pouze pomocné.

Emocionální engine by měl být mj. zahrnut rovněž do multiplayeru hry, o kterém se toho ovšem stále ještě mnoho neví, protože se tvůrci v současnosti soustředí stále hlavně na single-player. Alespoň tak to uvádějí v interview, který před pár dny zveřejnil magazín Gameplay Monthly. Z našeho únorového rozhovoru se zástupcem Burutu však víme, že by zde neměly chybět módy jako DM či Assault.

korgull

Nejnovější články