zavřít

Třináctkrát na planetu Star Wars Galaxies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nikoliv jeden obrázek po obrázku jako dříve, ale rovnou třináctku nových screenshotů velkoryse uvolnili Lucas Arts z jejich hry Star Wars Galaxies.

Toto MMORPG pro ně už dlouho připravují mágové z online divize Sony, kteří mají na triku mimojiné EverQuest či Planetside.


další nové obrázky

Detaily o Star Wars Galaxies prozradí naše články tady nebo tady, případně dřívější trailer z E3 (4 MB) nebo návštěva oficiálních stránek této hry. Tu největší optimisté očekávají koncem tohoto roku, ale jak to bude doopravdy, ví možná jen George Lucas.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.