zavřít

Třicítka obrázků z NHL 2002

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S železnou pravidelností přijde na konci září do obchodů další díl NHL, tentokrát (překvapivě ;) s pořadovým číslem 2002.

zdroj: Archiv

Netřeba říkat, že bude obsahovat všechny týmy NHL s aktuálními soupiskami, na to jsme si již zvykli, v NHL 2002 ale bude i pár (jako již tradičně ne moc) novinek. Nejdůležitější je zřejmě EA GameStory, který sleduje vaše hráče a podle toho vytvoří jakýsi "příběh" - takže v případě, že se vašemu hráči bude gólově hodně dařit, najede na něj kamera a komentátor ho označí za nejcennějšího útočníka týmu. Zde je třicítka zbrusu nových obrázků z PC verze hry, která je v těchto dnech blízko dokončení:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Vliv na výkonnost hráčů budou mít i diváci - pokud dobrými bodyčeky či skvělými gólovými akcemi rozpumpujete obecenstvo, hlasitě povzbuzovaní hráči budou ještě aktivnější a lepší. Další novinkou je i nový komentátor Don Taylor, který doplní starého známého Jima Hughsona, který komentuje NHL snad už od začátku. Z "podstatných" vylepšení je to, až na efektnější práci s opakovačkami a kamerou (přiblížení těsně za záda útočníka při nájezdu na branku, což jste mohli spatřit na vlastní oči ve videoukázkách), tak asi vše - žádné převratné novinky v grafickém zpracování se nekonají (proč také?), přesto bychom se docela divili, kdyby se NHL 2002 neprodávala v zemi mistrů světa stejně dobře, jako minulé díly ;) BTW - první českou recenzi NHL 2002 můžete očekávat jako obvykle v příštím čísle Levelu. zdroj: Archiv
zdroj: SGN

jd&Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.