zavřít

Tři nové screeny z C.O.N.S.E.A.L.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rafinovaná pilotka námořní helikoptéry Kitty Hawk, žena se základním vojenským výcvikem, která se nezalekne jen tak něčeho nebo někoho, bude se svým strojem sestřelena a nezbyde jí než čelit přesile trénovaných zabijáků.

Ačkoli hra C.O.N.S.E.A.L., v níž se s touto hrdinkou potkáte, bude akční adventurou ze třetího pohledu, nebude Kitty Hawk nijak konkurovat Laře Croft. Půjde o naprosto odlišnou osobnost. Společné budou mít pouze to, že obě jsou ženského pohlaví.


další nové obrázky

C.O.N.S.E.A.L. by měl vyjít někdy v létě 2002. Tři nové obrázky, které obohatily naši galerii, Vám tuto taktickou akční adventuru maličko přiblíží.
zdroj: JoWood

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.