zavřít

Toulky vesmírem v Battlecruiser Generations

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kanadský distributor DreamCatcher Interactive oznámil podepsání smlouvy se známým designérem Derekem Smartem, kterého proslavila především série vesmírných simulátorů Battlecruiser.

Derek Smart začal s vývojem počítačových her v roce 1989, kdy také založil svou společnost 3000AD Inc. Spolu s DreamCatcherem nyní vydá ještě další dva, popř. tři tituly. Prvním z nich bude Battlecruiser Millennium Gold, tedy vylepšená podoba Battlecruiser Millennium, který původně vyšel již v listopadu 2001. Kromě odstranění několika bugů a přidání pár nových herních rysů má Gold edice obsahovat především add-on pro plnou multiplayerovou podporu. Battlecruiser Millennium Gold vyjde 4.března za poměrně nadsazených $30. Alespoň že hráči, kteří již BM doma mají, dostanou slevu $10.


nové obrázkykompletní galerie

Mnohem zásadnější je ale budoucí nástupce, který ponese jméno Battlecruiser Generations a má začínat přesně tam, kde předchozí hra skončila. Samozřejmostí bude nový grafický engine, vylepšená AI a slíbena je i celá řada dalších vylepšení. Battlecruiser Generations by se na trhu měl objevit v srpnu 2003 a bližší informace dorazí snad začátkem roku, zatím se mrkněte na sadu 24 nových screenshotů.
zdroj: PR, GameScreenshots

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.