zavřít

Tony Hawk Pro Skater 4 hi-res obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Krátce po pátečním potvrzení PC verze čtvrtého dílu Tony Hawk's Pro Skatera byla vydavatelem...

Krátce po pátečním potvrzení PC verze čtvrtého dílu Tony Hawk's Pro Skatera byla vydavatelem Aspyr Media uvolněna sada dalších pěti obrázků, které jsou už naštěstí v lepším rozlišení 800x600.


nové obrázkykompletní galerie

Momentálně se Tony Hawk čtyřka pro PC a Maca nachází v betaverzi a soudě dle obrázků používá stejný Renderware engine jako předchozí díl, takže HW nároky by se příliš neměly zvednout. Na stránkách výrobce se hovoří o 800 MHz Pentiu III, 256 MB RAM a GeForce 2 či Radeonu apod. s 32 MB paměti. Termín vydání hry byl stanoven na příští měsíc a jsme velmi zvědavi, jestli se neznámému a především na Macintosh orientovanému Beenox Studiu povede konverze z konzolí na PC tak dobře jako Gearboxu vloni třetí díl, který v naší recenzi získal hodnocení 95%.
zdroj: Gamespy

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.