zavřít

Toca Race Driver - první in-game obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po několika sadách renderovaných obrázků, které měly s opravdovým vzhledem hry společnou pouze závodní tématiku, uvolnili dnes Codemasters první reálné in-game screenshoty z jejich připravovaného titulu Toca Race Driver.

zdroj: Archiv

Ten se v různých koutech světa jmenuje jinak (info), ale my se budeme držet tohoto názvu platícího pro Velkou Británii a USA. Neoficiální alfaverzi dema již pár dnů testujeme a přestože zatím není optimalizovaná ani neobsahuje všechny slibované vlastnosti, jedná se o velmi nadějný titul, který se určitě stane důstojným nástupcem Toca Touring Cars 2 od stejného výrobce.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Finální počet aut se sice o trošku snížil ze 48 na 42 (seznam), ale i to bohatě stačí a o ty nejznámější značky jako Alfa Romeo, Mercedes CLK, Subaru Impreza, Opel Astra, Audi TT nebudeme ochuzeni. Dále se v Toca Race Driver můžete těšit na 38 okruhů vytvořených přesně podle skutečné předlohy (např. Hockenheim nebo Silverstone) nebo 13 různých šampionátů ze všech koutů světa. Na hře pracuje v Codemasters tým šedesáti lidi a celkové náklady na její vývoj se blíží třem miliónům liber, což by samo o sobě mohlo být zárukou vysoké kvality. Ale nepředbíhejme, pozitivní první dojmy z hraní dema společně s videoukázkou přineseme příští týden, plná verze Toca Race Driver vyjde koncem června nejprve pro Playstation 2 a v září pak i ve verzi pro PC.
zdroj: GamerShell

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.