zavřít

Tiger Woods PGA TOUR 2002 v únoru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste-li dost ambiciózní a na dobré cestě do "vyšších vrstev" společnosti anebo se prostě jenom zajímáte o sport jménem golf, pak je tato zprávička určena právě Vám.

zdroj: Archiv

EA Sports ve spolupráci s vývojovým týmem Headgate Studios Inc. a známým golfovým hráčem Tigerem Woodsem totiž pracují na co nejvěrnější počítačové simulaci golfu s názvem Tiger Woods PGA TOUR 2002, která by měla být v obchodech už v únoru 2002. Své hráčské umění si můžete vyzkoušet také proti anebo přímo v kůži takových profíků jako jsou Tiger Woods, Justin Leonard, Brad Faxon, Notah Begay, Vijay Singh, Jesper Parnevik, Colin Montgomerie, Lee Janzen, Mark Calcavecchia a Stewart Cink.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nový 3D engine přináší celkově nový pohled na hřiště a hráče, budete tak mít možnost sledovat akci blíže. Napjatou atmosféru podpoří i zasvěcené poznámky komentátorů Davida Fehertyho a Billa Macateeho.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.