zavřít

The Sims: Unleashed a zvířecí mazlíčci

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Snad každý z nás má doma nějakého domácího mazlíčka nebo květináč s oblíbenou kytkou, anebo alepoň po něčem takovém touží.

Doposud byla potěšení, která tyto koníčky skrývají, odepřena i našim milým simsákům z nejoblíbenější hry na světě - The Sims. Ale nebude dlouho trvat a budeme jim moci skoro závidět. Zpráva o tom, že se připravuje již pátý datadisk k této skvělé hře, jistě neunikla žádnému skalnímu fanouškovi.

Addon ponese podtitul Unleashed a doplní hru o to, co v ní ještě nebylo - simsáci se budou moci zabývat chovem zvířátek či pěstováním rostlin a to i užitkových. Možná někdo z vás namítne, že i v předchozích datadiscích bylo akvárko s rybičkami nebo terárko s křečkem, ale to, co nyní EA chystají má k tomuto hodně daleko. Simsáci si nyní budou moci přímo zařídit i svůj vlastní plemenný chov mazlíčků a prodávat mláďata ve svém vlastním obchodě. Co se týče druhů zvířátek, můžete si pořídit různé druhy kočiček, pejsků, papoušků i jiných ptáků, rybiček a nakonec i plazů. Tato zvířátka můžete i pojmenovat a jak jednou takového tvorečka zakoupíte, okamžitě je zařazen do rodiny. Kočky a psi budou mít stejně jako simsáci své statistiky a dovednosti a jejich osobnosti budou tvořeny pěti základními vlastnostmi: hlučnost, přátelskost, chytrost, hravost a věrnost.


nové obrázkykompletní galerie

Zvířátka se rovněž budou moci ve třech věcech zdokonalovat - v čistotnosti, poslušnosti a také v různých tricích. Trénovat je budete moci sami anebo si najmete nějakého trenéra, který by vašeho mazlíčka vycvičil ještě dřív, než si ho vezmete domu. Čas, který zvířátku budete věnovat se odrazí také na vašem vzájemném vztahu. Když si pořídíte více takových potvůrek, můžete sledovat i budování vztahů mezi nimi navzájem. Např. kočky a psi se budou moci naučit spolu vycházet anebo samička a samec jednoho druhu mohou po čase vyvést i mláďata.

Stejně jako je to v reálném životě, budete muset po svých miláčcích uklízet. Některým simsákům může dokonce takový mazlíček také dopomoci k nějakým novým přátelům. Tvůrci se snaží zvířátka ztvárnit realisticky a oživit je humornými animacemi. Uvidíte jak např. pejsci umí aportovat nebo zápasit se svým páníčkem; kočičky šplhají po "škrabadle" a máchají své packy v akvárku ve snaze ulovit rybku, na jednom z nových obrázků, které vám dnes také přinášíme můžete vidět kočičku, která mlsně zírá na papouška v kleci.

The Sims: Unleashed zahrnuje i několik nových lokací a více než stovky nových objektů, kterými můžete zkrášlit a vybavit svůj domov. Svého pejska budete venčit v parku a také bude nutné mít kde nakoupit potřebné krmení a další věci v nějakém obchůdku. Datadisk navíc nabízí i několik nových profesí (fashion, education, animals, circus, food industry). Kdo je spíše na zahrádkaření, vyřádí se v této hře rovněž, nebo zde bude možnost založit si na svém pozemku pořádnou zahradu a pěstovat na ní zeleninu a ovoce dle libosti. Plody svého snažení pak můžete prodat na trhu, anebo použít pro vlastní spotřebu.

A to nejlepší nakonec - The Sims: Unleashed by se měl objevit už v září tohoto roku.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.