The Matrix Online - sága Matrix pokračuje
zdroj: tisková zpráva

The Matrix Online - sága Matrix pokračuje

15. 11. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Hledali jste spolu s postavou jménem Neo odpověď na otázku, co je to Matrix? Můžete nyní, po shlédnutí všech třech filmů, s čistým svědomým prohlásit, že víte zcela přesně, co je Matrix zač? Pokud jste propadli naprosto představě, že jednou budou chtít stroje získat nadvládu nad lidstvem, právě vám je určena hra The Matrix Online.

Jak správně tušíte, půjde o masivně multiplayerový titul. Jeho vývojem se zabývá studio Monolith, za vydatného přispění bratrů Wachowských. Ochrannou ruku nad projektem drží Ubisoft spolu s Warner Bros.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

The Matrix Online vám nabídne rozsáhlý svět rozprostírající se míle do všech stran. Bude to jinak obyčejně vyhlížející živé velkoměsto s plným provozem, metrem, nočními kluby, mrakodrapy i temnými uličkami, ovšem pod jeho povrchem je veden tuhý boj o přežití mezi lidmi a stroji. Příběh původní trilogie je zde rozvinut mnohem více do hloubky a vy můžete být jeho aktivní součástí, ovlivnit, která ze stran bude po zbytek věků nazývat Zemi domovem. Podrobnosti o tomto projektu se můžete dočíst např. v preview na českém serveru FilmPub, aebo přímo na nově spuštěných oficiálních stránkách titulu. Hra by měla být vydána už příští rok.
zdroj: homepageFilmPub

korgull

Nejnovější články