zavřít

The Great Escape - touha uniknout

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SCi se vytasilo s novou akční hrou založenou na stejnojmenném filmovém snímku z roku 1963 - The Great Escape.

Tato hra vás stejně jako film zavede do prostředí válečných zajatců během 2. světové války a jak už i název napovídá, děj se bude točit okolo útěku ze zajateckého tábora. I když zatím ještě není jasné, jakou postavu nebo postavy budete v této hře navržené z pohledu třetí osoby řídit, jisté je, že si užijete dost akce, bojů, ale i misí, v nichž bude důležité postupovat velice obezřetně. Dokonce bude leckdy třeba použít mazaných triků, šmírování skrze klíčové dírky, uklízení omráčených strážců do temnoty stínů či použít jiných vězňů coby rozptylovačů. Jak bude The Great Ecsape vypadat, můžete vyčíst také z naší galerie.


nové obrázkykompletní galerie

S větší pravděpodobností to ale vypadá na to, že nebudete mít na starosti pouze jednoho jediného hrdinu, ale že se budete moci přepínat mezi několika různými postavami, anebo přinejmenším budete ovládat celou skupinu nepřímo. SCi také poodhalili, že různé postavy ze strany spojenců budou vybaveni určitými schopnostmi, zahrnujícími například i schopnost komunikovat v německém jazyce, otvírání zámků, nebo vykrádání kapes. Během své dlouhé nebezpečné cesty za svobodou se budete prodírat nejrůznějšími lokacemi, jako jsou nemocnice, pohybující se vlak, letiště, apod. The Great Escape má na svědomí společnost Pivotal Games, která se ji chystá dokončit a prostřednictvím SCi vydat během druhého čtvrtletí 2003.
zdroj: Eurogamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.