The Entente: World War I Battlefield info
zdroj: Archiv

The Entente: World War I Battlefield info

25. 8. 2002 16:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Další hrou, kterou se ruská Buka chystá na ECTS představit a v druhé polovině roku 2003 i vydat, je real-time strategie se zajímavým názvem The Entente: World War I Battlefield, od vývojářů z Lesta Studios.

Ti se prý vždy chtěli vrátit do minulosti, aby mohli změnit historii a The Entente by to měla umožnit nejen jim, ale i ostatním hráčům, kteří se touží podívat do období 1. světové války.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

The Entente: World War I Battlefield a její příběh vás zavede do let 1914 - 1918. Každičký detail hry je navržen tak, aby ve vás vzbudil realistickou představu o tom, jak tato doba vypadala. A to od interface, až po autentické zpracování budov, povrchu krajiny i jednotek, které byly vytvářeny za pomoci archivních fotografií a dalších dokumentů. Hráč nebude pouhým divákem, naopak se ponoří přímo do role mocného a mazaného vojenského velitele a povede svá vojsko přes různé země, vč. Ruska, Francie, Německa, Rakousko-Uherska a Británie. The Entente si pro vás připraví pětici kampaní, ve kterých se pokusíte sledovat nejen své vojenské cíle, ale také ty ekonomické, jež vám taktéž následně dopomohou k silné armádě a zničení nepřátel. Pod vaše velení spadnou jak pěchota a jezdectvo, tak tankové divize i letecké síly.
zdroj: Buka

korgull

Nejnovější články