The Entente, Echelon, Star Wars Galaxies
zdroj: tisková zpráva

The Entente, Echelon, Star Wars Galaxies

19. 11. 2002 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Mnoho možností, jak změnit historii lidstva, není a ta jediná je stejně jenom "jako".

Například taková hra pocházející od ruského vývojového týmu Buka Entertainment, The Entente: World War I Battlefields vám tu možnost poupravit dějiny 1. světové války dá. Jenže si budete muset počkat až na podzim příštího roku, kdy by měla být dokončena. Zatím vezměte za vděk alespoň několika novými screenshoty dokládajícími, že jde o izometrickou real-time strategii s detailně propracovaným prostředím a autentickými stavbami. Aby tvůrci dosáhli co nejrealističtějšího dojmu, používají při vývoji svého díla archivní fotografie a jiné dokumenty, které by jim k věrnému ztvárnění daných let (1914-1918) napomohly.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
The Entente galerie  ||  Echelon: Wind Warriors galerie  ||  Star Wars Galaxies galerie

Buka Entertainment má rozpracovanou i další hru, resp. datadisk rozšiřující futuristický letecký simulátor Echelon. Addon dostal podtitul Wind Warriors a fanoušky původního titulu potěší určitou dávkou inovací. Příběh hry se bude odehrávat v zatím dosti vzdáleném roce 2351. Hráč se ujme role majora Jasona "Wolfa" Scotta, jednoho z nejlepších pilotů Galaktické Federace. Coby neohrožený bojový letec usednete do kokpitu nejrůznějších letadel a pustíte se do řešení spousty nových misí nad tak rozsáhlým kontinentem, že jen přelet nad ním z jednoho konce na druhý vám zabere sedm hodin. V naší galerii se můžete mj. pokochat i dávkou nových obrázků vypovídajících cosi o 3D grafickém enginu. Pokud by vás statické snímky příliš neohromily, můžete zkusit také nový intro filmeček (6 MB, WMV) v ruštině. Echelon: Wind Warriors vyjde v březnu příštího roku pod taktovkou vydavatelské společnosti Oxagen Interactive.

Další sada nových pohlednic k nám dorazila až ze vzdálených planet, které navštívíte, zúčastníte-li se expedice do virtuálního světa inspirovaného oblíbenou sérií Star Wars. Jak si můžete všimnout, jde o další fotografie z průvodcovské příručky našeho věrného robotického přítele, které nás tentokrát zavedou na trochu pustou rudou planetu, kde to ani predátoři nemají příliš jednoduché. Jeden z obrázků se ale vymyká, asi jako by chtěl naznačit, že návštěvníci neznámých světů nemusí bezpodmínečně potkat pouze smrt. Star War Galaxies, jak se připravovaná MMORPG od Lucas Arts a Sony jmenuje, by měla své příznivce přivítat už na začátku příštího roku a v budoucnu se na 100% dočkáme i expansion packu.
zdroj: Worthplaying, PR, homepage

korg

Nejnovější články