zavřít

The Druid King - nové obrázky

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už jsou to téměř dva měsíce, co jsme naposledy slyšeli o připravované strategii The Druid King, kterou programují chlapíci z bulharského Haemimont Games.

zdroj: Archiv

Na Strategyplanet se objevil rozhovor s programátory této hry, která je ve vývoji již od května 2000 a do obchodů by se mohla dostat už letos v létě. Spolu s interview, v němž se můžete dozvědět podrobné informace týkající se přímo hry, se objevily také čtyři nové obrázky, které Vám hned přinášíme.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

The Druid King se bude odehrávat ve staré Galii. Příběh vypráví o mladém Galovi, jehož nastávající manželka byla zabita Teutony při útoku na vesnici. Po těchto událostech, kdy vesnice lehla popelem a všichni obyvatelé byli nelítostně zmasakrováni, se přeživší chlapec zaslíbí Bohyni Války, která ho vyslyší a jeho osudem rázem je stát se hrdinou celé země.

Stručně z interview. Během hry nebudete omezeni počtem jednotek, které chcete ovládat, vyhrát můžete jak se 40 jednotkami, tak třeba se 400. Grafický engine je kombinací 2D a 3D grafiky. Základními zdroji jsou: zlato, jídlo a populace. Ukládat pozice půjde samozřejmě během hry. Hra bude obsahovat také editor povolující vytvoření vlastních map, světů i scénářů. Rozdíly mezi Galy a Římany jsou prozaické - zatímco u Galských jednotek bude rozhodovat zřejmě kvantita, u Římanů spíše kvalita.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.