zavřít

Technology video a obrázky z RPG Cult

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiální stránce RPG Cult od slovenských 3D People se objevilo vedle nového technology...

zdroj: Archiv

Na oficiální stránce RPG Cult od slovenských 3D People se objevilo vedle nového technology videa (7 MB nebo 2,5 MB, DivX) také několik pěkných screenshotů:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ty podle slov autorů pochází z vůbec největšího levelu vytvořeného v podobné isometrické hře, který se skládá ze skoro 100 obrazovek v rozlišení 1024x768 a přesto prý běží velmi plynule díky systému cachování textur. Více se dočtete v našem nedávném rozhovoru s Janem Turanem z 3D People o hře Cult jako takové a o jejím zákulisí.
zdroj: GameGuru zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.