zavřít

Tahová strategie Supreme Ruler 2010

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce tahových strategií nyní máme pár nových informací týkajících se titulu Supreme Ruler 2010 vývojářského týmu Battlegoat Studios.

Předně jde o termín vydání - podle nejnovějších informací by tato hra měla přijít do obchodů letos v březnu. V tuto chvíli mají tvůrci uzavřenu vydavatelskou smlouvu se společností Strategy First. Obrázky, jež vám dnes k této hře nabízíme, pocházejí z její betaverze, kterou si měli možnost vyzkoušet redaktoři magazínu HomeLAN.


nové obrázkykompletní galerie

Supreme Ruler 2010 je hrou spíše pro zkušené hráče a gurmány, o čemž značí i ne zrovna atraktivní 2D grafika. Těžiště této hry totiž spočívá v množství různých voleb a funkcí. Velmi zjednodušeně by šlo tento titul definovat jako kombinaci ekonomické strategie typu Sim City s vojenskou strategií. Zahrnuje každičký stát světa. Ovládat budete všechny formy základních součástí vládních zřízení - daňový systém, infrastrukturu, atd. Narozdíl od Sim City zde však budete mít možnost manipulovat také s bojovými jednotkami. Vedle kampaně má Supreme Ruler 2010 nabízet rovněž "free-form" mód a multiplayer až pro 16 hráčů. Chybět nemá ani editor map.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.