zavřít

Tahová strategie Galactic Civilizations

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vy, co se vyžíváte ve strategiích tahových, určitě nepohrdnete titulem z dílny Stardock Systems - Galactic Civilizations.

zdroj: Archiv

Jak název hry napovídá, i zde se tvůrci inspirovali tajemnou neznámou, která má šaty protkané zářícími hvězdami a náhrdelník z pestrých světů všemožných planet. Naše galerie Vám dnes nabízí několik obrázků, které tak trochu připomínají jinou podobnou hru - Master of Orion.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Galactic Civilizations se odehrává ve 23. století. Lidstvo už našlo způsob jak cestovat a expandovat do vesmíru a tak se stalo i to, že se jednoho krásného dne setkalo s pěti jinými mimozemskými rasami. Došlo na navázání diplomatických a obchodních vztahů, které se hráč pokusí nadále rozvíjet. Cest k vítězství povede mnoho. Od těch rázných vojenských, přes dilplomacii, ekonomickou dominanci, až po technologický vzestup a další strategické metody.

Galactic Civilizations je nyní již dva dny některým šťastlicům (předplatitelům Drengin.net) k dispozici na betatestování. Její vydání je očekáváno ještě letos prostřednictvím společnosti Strategy First.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.